Výkup havarovaných vozidiel

Pustiť sa do predaja havarovaného auta na vlastnú päsť je ešte omnoho zložitejšie ako predaj bežného vozidla. Trh s havarovanými autami je omnoho menší a má ďaleko viac špecifík, v ktorých sa vyzná iba obmedzená skupina ľudí.

Najrýchlejší a najjednoduchší spôsob predaja auta

Najjednoduchším riešením je zveriť budúcnosť havarované vozidla do našich rúk. Výkupu havorovaného auta je jednoznačne najrýchlejší a najjednoduchší spôsob predaja auta.

Ako prebieha výkup vozidla?

Celý proces výkupu havarovaného auta sa v princípe nelíši od výkupu nepoškodené vozidla. Aj tu je na začiatku ocenenie vozidla.  Získate od nás úplne zdarma rýchle ocenenie cez internetový formulár alebo prostredníctvom telefónu. 

Ocenenie vozidla zdarma a nezáväzne

Toto ocenenie je nielen bezplatné, ale vás ani k ničomu nezaväzuje. Pokiaľ nebudete spokojný s našou cenou, je iba na vás, ako budete pokračovať ďalej. Havarované vozidlo môžete predať na autovrakovisku, vyskúšať iné výkupy áut či pokúsiť sa nájsť kupca na vlastnú päsť.

Výsledkom úvodného ocenenia nie je konečná cenová ponuka. Na to, aby sme ju vedeli pre vás vypracovať, musíme vozidlo vidieť na vlastné oči. 

Prídeme za vami – nikam nemusíte cestovať

Žiadne obavy. Nikam nemusíte cestovať. Nečakajú vás žiadne starosti s presunom vozidla. Prídeme priamo k vám domov, respektíve kdekoľvek, kde sa nachádza vaše auto. Dohodneme si s vami termín a v dohodnutý čas vás bude čakať náš špecialista s pripravenou predajnou zmluvou. Ani toto stretnutie vás k ničomu nezaväzuje.  Náš technik sa pozrie na vaše auto a za pár minút vám pripraví cenovú ponuku. Ak s ňou budete súhlasiť, podpíšete s nami zmluvu priamo na mieste. Ak sa vám cena nebude páčiť, rozlúčime sa a  môžete skúsiť predať havarované auto akýmkoľvek iným spôsobom.

Rýchle vyplatenie peňazí – v priebehu dňa

Za najväčšiu výhodu výkupu havarovaného auto možno považovať rýchlosť. Celý proces komunikácie s nami, ocenenia, podpisu kúpno-predajnej zmluvy a vyplatenia peňazí zvládnete za jeden deň.

Garantovaných 0 % reklamácií

Ďalším podstatným benefitom je bezpečie takéhoto predaja. Inými slovami – podpisom zmluvy sa zbavujete všetkých starostí. Naozaj všetkých.  Podpisom zmluvy preberáme na seba všetku zodpovednosť za technický stav vozidla. Takúto garanciu pri priamom predaji vozidla nemáte. Tam ste stále viazaný touto zmluvou za rôzne skryté problémy auta.

Vykúpime aj autá s lízingom/úverom

Bolo vaše auto kúpené na úver a ešte ste ho plne nesplatili? Platíte lízing. Nevadí. Poradiť si dokážeme aj s najrôznejšími úvermi a lízingom. Cene auto to síce nepomôže, ale určite to nie je prekážkou pri výkupu vozidla.

Formality vybavíme za vás

Pri predaji havarovaného vozidla si nemusíte robiť žiadne starosti s formalitami. Postaráme sa o všetko (prepis, odhlásenie atď.). Pripravíme kúpno-predajnú zmluvu a radi vám odpovieme na všetky otázky.