Výkup nepojazdných vozidiel

S nepojazdným vozidlom zaparkovaným v garáži môžete spraviť tri veci: nechať ho tak, opraviť ho, alebo predať. S prvými dvoma vecami vám nepomôžeme. S tým si musíte poradiť sami, alebo zohnať niekoho kompetentného.

Pokiaľ sa však rozhodnete, že najlepšie riešenie je predaj nepojazdného vozidla, potom sme pripravení vám pomôcť. Dokážeme sa postarať o najrýchlejší výkup nepojazdného vozidla. Peniaze môžete mať na ruke už v tej istý deň ako nás kontaktujete.

Dlhoročné skúsenosti s výkupom vozidiel 

Výkupu automobilov sa venujeme už niekoľko rokov a za toto obdobie sme získali množstvo skúseností, vďaka čomu vám vieme ponúknuť najlepšiu cenu na trhu. Pri výkupe sa nešpecializujeme iba na nepojazdné vozidlá. Vykupuje autá všetkých značiek a modelov.

Ako prebieha výkup vozidla?

Výkup nepojazdných vozidiel prebieha v princípe rovnako ako v prípade fungujúcich áut. Na začiatku je vždy rýchle ocenenie, aby ste získali aspoň nejakú predstavu o hodnote vozidla. Všetky potrebné informácie nám pošlete vyplnením internetového formuláru. Prípadne nám ich nadiktujete cez telefón. Takmer okamžite vám pošleme náš odhad. Ide o odhad a nie cenovú ponuku. Na to, aby sme vám vedeli pripraviť cenovú ponuku, potrebujeme vozidlo vidieť na vlastné oči.

Ocenenie vozidla zdarma a nezáväzne

Rýchle ocenenie získate od nás úplne zdarma. Navyše vás to k ničomu nezaväzuje. Pokiaľ sa vám odhadovaná cena nebude páčiť, môžete sa pokúsiť vozidlo predať akýmkoľvek iným spôsobom. Je to iba na vás.

Prídeme za vami – nikam nemusíte cestovať

Ako už bolo spomenuté, na vyhotovenie cenovej ponuky potrebujeme vozidlo vidieť na vlastné oči. Nikam však nemusíte cestovať. K vám domov by sme prišli aj v prípade, že by vaše auto bolo pojazdné. Dohodnete si s nami stretnutie a my k vám pošleme nášho špecialistu, ktorý sa na auto pozrie bližšie a v priebehu niekoľkých minút vám pripraví cenovú ponuku. Ak sa dohodnete, priamo s ním podpíšete kúpno-predajnú zmluvu.

Garantovaných 0 % reklamácií

V zmluve prijímame úplnú zodpovednosť za technický stav vozidla. Takto máte garantovaných 0 percent reklamácií. Po podpise zmluvy a vyplatení peňazí už nebudete mať žiadne starosti.

Formality vybavíme za vás

Pri predaji aut sa nemusíte o nič starať. Zabezpečíme všetky formality ako odhlásenie či prepis vozidla. Samozrejmosťou je spracovanie zmluvy a základné poradenstvo.