Výkup vozidiel v hotovosti

Najrýchlejším a najjednoduchším spôsobom, ako predať auto, je ponúknuť ho na výkup. Stačí nás kontaktovať a peniaze môžete mať na ruke už v tej istý deň. Rýchlo a bez starostí.

Alternatívy k výkupu vozidla

Výkup vozidiel je iba jedným z mnohých spôsobov predaja automobilu. Auto sa môžete pokúsiť predať priamo novému majiteľovi alebo ho dať do bazáru. S týmito spôsobmi predaja je spojených viacero úskalí. Pri priamom predaji sa musíte postarať o inzerciu vozidla, jednanie so záujemcami a nakoniec aj prípravu kúpno-predajnej zmluvy. A predajom problémy nemusia nevyhnutne skončiť. Za technický stav vozidla ste stále v zmysle zmluvy zodpovedný. Predané vozidlo stále môže byť reklamované.

Ak dáte vozidlo do komisie v bazári, nemáte žiadnu záruku, že auto sa niekedy predá. Pokojne môže v bazári stáť aj niekoľko mesiacov. Aj tu sa vám auto môže vrátiť aj po ukončení predaja. Stačí, že vozidlo nie je v takom stave, ako bolo deklarované v predajne zmluve.

Veľkým problémom pri predaji vozidla je jeho ocenenie. Pre bežného vodiča je to pomerne komplikovaná úloha. Samozrejme, že tieto veci sa vždy dajú naštudovať. Veď na internete je informácií viac ako dosť. Stojí to však čas, a teda v konečnom dôsledku aj peniaze.

Výhody výkupu vozidla u nás

  1. Rýchle vyplatenie peňazí – v priebehu dňa
  2. Pokiaľ využijete naše služby, výkup auta prebehne vo vopred dohodnutom harmonograme. Potrebujete súrne peniaze, budete ich mať. 
  3. Garantovaných 0 % reklamácií
  4. Po predaji sa nemusíte báť, že sa objavia nejaké dodatočné problémy. Pri výkupe prijímame právnu zodpovednosť za technický stav vozidla.
  5. Ocenenie vozidla zdarma a nezáväzne
  6. Postaráme sa o bezplatnú obhliadku a ocenenie auta. Máme v tom dlhoročné skúsenosti, takže to zvládneme za pár minút. 
  7. Prídeme za vami – nikam nemusíte cestovať

Podstatnou výhodou našich služieb je, že nikam nemusíte cestovať. Neminiete zbytočne ani jedno euro navyše.  Prídeme za vami a všetko potrebné vybavíme priamo u vás. Povedzte si, kam máme prísť oceniť vaše auto. My tam dorazíme aj s pripravenou kúpno-predajnou zmluvou. Náš špecialista sa vám predstaví a za 20 minút môžete mať peniaze za vaše auto na ruke. Neexistuje dôvod, aby to trvalo dlhšie. Na oceňovanie vozidla používame rokmi overený systém, ktorý nám umožní zistiť hodnotu vozidla v priebehu minút.

Formality vybavíme za vás

Postaráme sa aj o administratívu. Ušetríme vám čas. Všetky formality (prepis, odhlásenie, EK, STK) zariadime za vás. Získate od nás aj právny servis zdarma. Nemusíte sa tak starať o prípravu zmluvy. Radi poradíme a vysvetlíme veci, ktoré vám nie sú jasné.