Prečo výkup áut u nás?

Rozhodnutie prečo si na vúkup auta vybrať našu spoločnosť je jednoduché. U nás získate množstvo výhod. Poďme sa teraz pozrieť na niekoľko hlavných výhod, ktoré u nás získate:

Rýchle vyplatenie peňazí – v priebehu dňa

S výkupom si vieme poradiť skutočne bleskovo. Od vášho prvého telefonátu po vyplatenie peňazí nemusí utiecť viac ako niekoľko hodín. Celý proces výkupu vozidla zvládneme v priebehu jedného dňa.

Ocenenie vozidla zdarma a nezáväzne

Auto vám oceníme úplne zdarma. Bez žiadny záväzkov. Zavolajte nám alebo vyplňte online formulár a získať bezplatné ocenenie. Toto nacenenie je úplne bezplatné. K ničomu sa nezaväzujete. Vozidlo si neskôr môžete dať naceniť akejkoľvek inej firmou. Je to iba na vás.

Prídeme za vami – nikam nemusíte cestovať

Konečné nacenenie vám spraví náš špecialista priamo pri vašom vozidle. Aj toto nacenenie  vás k ničomu nezaväzuje. 

Do hrubého odhadu ceny auta sa môžete pustiť aj na vlastnú päsť. Stačí stráviť niekoľko hodín na stránkach autobazárov a časom získate vcelku dobrý odhad. Prečo by ste to však robili, keď my vám ponúme kvalifikovanejších odhad a spravíme ho pre vás v priebehu niekoľkých minút? Ušetríme vám čas a získate odborný odhad.

Najjednoduchšie je vyplniť v online formulári názov značky a modelu, rok výroby, počet najazdených kilometrov a niekoľko ďalších kolónok a formulár odoslať. Pokiaľ tieto údaje neviete vyplniť  len tak z hlavy, otvorte si malý technický preukaz – tu nájdete všetky potrebné údaje.

Ak vám nevyhovuje internetový formulár, základné údaje o vašom aute nám môžete aj zatelefonovať.

Garantovaných 0 % reklamácií

Podpisom kúpno-predajnej zmluvy preberáme plnú zodpovednosť za technický stav automobilu.  Takto máte garantované, že nepríde k žiadnej reklamácii. 

Formality vybavíme za vás

Postaráme sa celú administratívu.  Zabezpečíme  prepis, odhlásenie, STK, EK. Vypracujeme kúpno-predajnú zmluvu. V prípade potreby zodpovieme akékoľvek otázky.